KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9769131
nr 976 9131
Britt Lundgren
, Sverige
Akvarell, Britt Lundgren, I Parken, signerad, 17x20
Britt Lundgren, svensk målare, tecknare och fotograf.
Utrop:
500 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:28:21